روش های تمیز کردن جا مایع توکار سینک؟

 

روش های تمیز کردن جا مایع توکار سینک؟

به دلیل خاصیت مواد صابونی (قلیایی) مدتی پس از استفاده کردن از جا مایع درون پمپ و مخزن صابون به صورت ژله درآمده و مانع از حرکت روان و طبیعی پمپ می‌شود .

 که در این صورت باید توجه داشته باشید به هیچ عنوان نباید پمپ جامایع را باز کنید چون این کار جامایع را از گارانتی خارج میکند .

  • مخزن ، پمپ و یقه جامایع را به مدت ۳۰ دقیقه در آب گرم قرار دهید سپس داخل مخزن را با مسواک شست و شو دهید و ما بقی قطعات با مایع ظرفشویی معمولی شستشو شود این کار را چند بار ادامه دهید تا تمامی قطعات تمیز شود .
  • سپس لوله جامایع را در آب گرم قرار دهید و به پمپ کردن جامایع ادامه دهید در ابتدا ممکن است امر پمپ کردن به سختی انجام شود این کار را تا ۲۰ مرتبه یا بیشتر انجام دهید تا زمانی که پمپ روان شده باشد به هیچ وجه پمپ و مخزن را روغن کاری نکنید این کار موجب ناکارآمد شدن جامایع می شود.(تمامی قطعات داخل مخزن استیل میباشد)
  • اگر در حین پمپ کردن سر جامایع، آبگرم از نازل خارج نمی‌شد شما به سرویس کار و خدمات پس از فروش نیازمند هستید می توانید در قسمت تماس با ما از پرسنل خدمات پس از فروش ما کمک بگیرید .

چند نکته در خرید و انتخاب سیفون برای سینک

چند نکته  در خرید و انتخاب سیفون برای سینک

 

اولین سوالی که به ذهن نویسنده مقاله می‌رسد آن است که شما در کدام دسته هستید دسته اول افرادی که سینک جدید خریداری کرده‌اند یا دسته دوم افرادی که به هر دلیلی می‌خواهند سیفون سینک شان را تعمیر یا تعویض کند.

 

1) اگر سینک جدید خریداری کرده‌اید به اطلاع می رسانیم که شرکت تیسا با بیش از ۱۵ سال سابقه فعالیت و تامین شرکت های سینک سازی ایرانی و خارجی گزینه افتخار این را دارد تا در کنار سینک به شما خدمت رسانی کند.

 

 2) لازم است بگوییم که برای خرید قطعات سیفون زیر سینک شما نیاز به قطعات اصلی خواهید داشت به همین منظور شرکت تیسا با ارائه پک های کامل قطعات یدکی خود سعی دارد تا خدمات بهتری را به هموطنان عزیز ارائه کند.همانطور که می دانید قطعاتی یدکی هر کدام از برند ها در گام دنده و رزوه ها متفاوت با دیگران است که این امر سبب سردرگمی مصرف کنندگان می شود .با خرید قطعات ارزان قیمت نیازی به تامین سیفون کامل با هزینه گزاف نیست.

 

۱)توری استیل با پین برنجی برخی از شرکت‌های تولیدی سیفون استانداردهای لازم را در جهت کیفیت محصولات رعایت نکرده و سعی در پایمال کردن حقوق مصرف کننده نهایی دارد..

 

2) توجه داشته باشید شرکت های مختلف سیفون سازی قطعات و قالب های متفاوتی دارند که این قطعات از لحاظ روزه و گام دنده با هم متفاوت هستند که می توان گفت آب بند کردن سیفون را بسیار دشوار می‌کند.

 

3) رنگ قطعات سیفون: از آنجایی که این محصولات با مواد اولیه ، توسط دستگاه تزریق پلاستیک ساخته می شود رنگ آن باید سفید یخچالی باشد در صورت مشاهده تغییر رنگ به زرد یا کرم از مواد ضایعاتی در ساخت و تولید این سیفون ها استفاده شده است که گرفتگی لوله در این موارد بیشتر است .

 

4) ورق استیل:

 شرکت‌ها برای تامین ورق استیل مورد نیاز در جهت ساخت سیفون دو راه دارند

یک) خرید استیل از بازار آزاد که کیفیت های مختلف دارد:

دو) خرید استیل از شرکت های سینک سازی ،شرکت تیسا برای بالا بردن کیفیت محصولات خود و ارائه خدمات بهتر، استیل مصرفی در سیفون های خود را از شرکت های سینک سازی تهیه می کند.

 

 

 

5) سیفون جامع 24420 چیست ؟

قبل از خرید سیفون برای سینک آشپزخانه تان باید به این فکر کنید که مشخصات و اطلاعات فنی سینکی که مورد نظر شماست چیست تا بتوانید سیفون مخصوص آن را تهیه کنید سیفون 24420 تیسا  9 سال پیش از یک برند ایتالیایی شبیه سازی شد که مخصوص تمامی سینک های دولتی ایرانی می باشد.

 شرکت های : اخوان - البرز –  درسا  –  کن - ایلیا استیل -  آلما استیل  - بیمکث  - دیموند  - نگین الماس و 95 درصد شرکت های سینک سازی از این سیفون و سیفون های مشابه در کارتون های سینک های خود استفاده می کنند.

 

۶) کنار دیواری

شاید اولین بارست که این واژه به گوش شما رسیده باشد ،قابلیت کناری دیواریی  فضای پرت و غیر قابل استفاده زیر سیتک را در دسترس تر می کند تصاویر و مزایای سیفون های کنار  را در سایت  تیسا ببینید.

 

7) تنوع سیفون های 2لگن فانتزی

سیفون های فانتزی قبل از این تنها یک مدل داشتند اما شرکت تیسا سیفون های فانتزی سبدی ،  اتوماتیک ، اکونومی را برای اولین بار در ایران تولید کرده است.

 

نحوه نصب جامایع توکار سینک

بسمه تعالی

نحوه نصب جامایع توکار سینک

برای نصب جامایع توکار سینک ابتدا باید با قطعات و اجزای آن آشنا شوید

جامایع به طور کلی از سه قسمت تشکیل شده است:

  • سر جا مایع (پمپ – سر)
  • یقه (مغزی – مهره نگهدارنده – واشر)
  • مخزن

برای نصب جا مایع توکار ابتدا باید مغزی را از مخزن جدا کرده سپس مخزن را از زیر سینک و یقه را از بالای سینک رو به روی هم قرار داده و مغزی را در مخزن پیچ می‌کنیم مطمئن شوید که با واشر ها وظیفه ی آب بندی را به خوبی انجام می دهند و در سر جای خود قرار گرفتن مایع صابون را با آب مخلوط کرده تا رقیق شود سپس به کمک قیف آن را داخل مخزن بریزید این کار عمر جامایع شما را ۳ برابر می کند.

مقالات تیسا

  • Start Publishing Date

بسمه تعالی

نحوه نصب جامایع توکار سینک

برای نصب جامایع توکار سینک ابتدا باید با قطعات و اجزای آن آشنا شوید

جامایع به طور کلی از سه قسمت تشکیل شده ...

چند نکته  در خرید و انتخاب سیفون برای سینک

 

اولین سوالی که به ذهن نویسنده مقاله می‌رسد آن است که شما در کدام دسته هستید دسته اول افرادی که سینک ...

 

روش های تمیز کردن جا مایع توکار سینک؟

به دلیل خاصیت مواد صابونی (قلیایی) مدتی پس از استفاده کردن از جا مایع درون پمپ و مخزن صابون به صورت ژله ...

Load More