ارزش ها

ارزش­های سازمانی­:

ما معتقدیم در یک سازمان موفق­، رهبر واقعی ارزش­ها هستند­، ارزش­ها رفتار مدیران را هدایت می­كنند نه این­كه مدیریت افراد را هدایت كند. ما اعتقاداتمان را سرلوحه کارمان قرار می­دهیم. خط قرمز ما رضایت مشتری است و جهت حفظ رضایت مشتریان در استفاده از تکنولوژی­های جدید مطمئنأ رویگردان نیستم. رفع نیازها و مشکلات مشتریان و ارتباط بی وقفه و مستمر با آن­ها و تبدیل مشتری به شریک تجاری بزرگ­ترین افتخار ماست.

اساس کار ما بر صداقت و تعامل با تمامی افراد در هر جایگاهی اعم از مدیران، کارکنان و مشتریان است. ما از نظرات سازنده و نوآورانه تمامی کارکنان حمایت می­کنیم؛ زیرا، معتقدیم موفقیت در گروی کار گروهی است و موفقیت یک گروه به موفقیت تک تک اعضای آن وابسته است. اکنون، کارکنان این مجموعه خویشاوندان سببی خانواده­ای بزرگ هستند که صداقت­، مسئولیت پذیری­، همکاری و احترام متقابل را از بزرگ­ترین ارزش­های خود می­دانند.

از طرفی، نقطه قوت شرکت شیمی کاران جلودار یافتن بازارهای بزرگ با بازگشت مطمئن هست که هرچند با سودآوری پایینی همراه است؛ اما، اصطلاحا سوخت و عدم بازگشت سرمایه رو به حدود تقریبی صفر متمایل می­کند و ضریب حفظ امنیت اشتغال و کیفیت همکاران را به شدت افزایش می­دهد. از طرف دیگر، فرهنگ ارتباط با سازمان­های بزرگ و الزامات فنی همکاران با آنان را وارد شرکت نموده و در نتیجه موجبات ارتقای شرکت را فراهم می آورد.

مجموعه شیمی کاران تلاش می نماید تا در کنش مثبت با با سازمان­ها، ادارات و نهادهای عمومی تعامل نماید و بر این اساس، شرکت هیچ گونه مطالبات معوق شده بانکی، بدهی و اصطکاک با سازمان تامین اجتماعی، امور مالیاتی،محیط زیست و بهداشت و درمان و ... را ندارد.

در مجموع، می توان اصول اخلاقی شرکت شیمی کاران جلودار را در مشتری مداری، تکریم کارکنان و ایجاد محیط کاری دوستانه، منضبط و یادگیرنده­، همکاری، پایبندی به اخلاق کاری، ارائه محصولی با کیفیت و برتر و جلب رضایت مشتری خلاصه کرد.

فرهنگ سازمانی­:

  1. استفاده از پوشش مناسب مانند لباس کار و کفش کار حین انجام عملیات­های مختلف تولید
  2. روابط عمومی مناسب پرسنل شرکت در برخورد و ارتباط با مشتری و کادر مدیریتی
  3. حضور به موقع تمامی پرسنل در ساعات کاری تعریف شده و رعایت ضوابط و مقررات حاکم بر شرکت
  4. در اختیار قراردادن امکانات رفاهی در مناسبت­های مختلف
  5. در نظر گرفتن پاداش بر عملکرد مناسب پرسنل

 

سطح دانش و عملکرد سازمان­:

کادر مدیریتی شرکت شیمی کاران جلودار دارای تحصیلات عالی و تجربه کاری نسبتا خوبی می­باشند. سرپرست ها، سرشیفت ها، بازرسان و پرسنل فنی دارای مدرک دیپلم به بالا و تجربه بالای 5 سال می­باشند. اگرچه، کادر تولیدی شرکت دارای مدرک پایین تحصیلی هستند؛ اما، از تجربه کافی برخوردار می باشند. بخش فروش شرکت در سال­های اخیر عملکرد قابل قبولی داشته و توانسته جمع کثیری از مشتریان و سفارشات را جذب شرکت نموده و با بازدید زمان­بندی شده سعی در پاسخ به نیاز­های مشتریان و در نهایت جلب رضایت آنان دارد.

 

گواهینامه و مجوزها ی اخذ شده­:

  1. کار آفرین برتر در سال 1392
  2. گواهینامه عضویت در پارک علم و فناوری مازندران
  3. گواهینامه سیستم جامع مدیریت کیفیت ISO9001-2015
  4. گواهینامه سیستم پاسخگویی به شکایات مشتریان ISO10002-2014